| Fluture a întrebat:

Hei. De ceva vreme cel mai bun prieten al meu, fratele meu mi se pare ciudat. De la o vreme mi se pare schimbat. Foarte stresat, repezit, chiar bataus. Ma repede cand vorbesc cu el, ma bruscheaza. Nu ma bate. dar nustu' mi se pare schimbatthinking Ce as putea sa fac sa se mai linisteasca? Un sfat, o parere.sunt bine venite love struck Mersi:*. dau funda si voturilove struck

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste-i o prietena de care sa se indragosteasca si se va cuminti :p

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si sa intelegi ce sa intampla. E bine sa aiba o sora/prietena pe car ese poate baza si sa poata avea incredere in tine.

| Aly2 a răspuns:

In primul rand vorbeste cu el si afla care este problema lui, apoi inearca sa il intelegi. Sa stie ca nu este singur si ca se poate baza pe tine. Apoi incercati amandoi sa rezolvati problema pe care o are fratele tau. Daca este ceva mai grav il poti convinge sa vorbeasca si cu mama lui. Mult succes!