| opierdevara a întrebat:

Hei. de curand am inceput sa visez seara un baiat de care stiam ca e brunet, dar nu ii puteam vedea fata. L-am visat la mine acasa, la bunicii mei acasa. In ambele situatii eram si eu cu el, noi formand un cuplu. Aseara am reusit sa ii vad si chipul.
Eu ma intreb, ce poate insemna lucrul acesta?
Aa mai am ceva de mentionat. In noapte de pe 6 spre 7 ianuarie mi-am pus busuioc sfintit sub perna si am visat tot un baiat brunet, caruia nu i-am putut vedea fata

Am nevoie de raspunsuri serioase va rog :*
funda

5 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Subconstientul tau stie mai multe despre tine decat stii tu, adica poate ai iesit de curand dintr-o relatie, tie dor de cineva asemanator ori ai vrea sa formezi un cuplu cu cineva ca el etc.
Eu cred doar ca visele ne ajuta sa ne cunoastem cu adevarat pe noi insine si ca ele au semnificatie doar pentru noi.

| Ingerasulinocent a răspuns:

Nu stiu daca asta e raspunsul pe care ti-l doresti...Insa cred ca ai iesit dintr-o relatie acum cateva luni sau poate chiar mai mult.Ti-e dor de faptul ca aveai pe cineva care te iubea sau ca baiatul ideal happy e pe drum. Eu oricum iti urez: BAFTA!

| snAke3 a răspuns:

Visurile sunt ceva la care te gandesti inainte sa te culci happy. Daca il placi pe acel baiat du-te si spune-i in fata big grin.Te pup

| opierdevara explică (pentru snAke3):

Hei. eu nu il cunosc pe cel pe care il visez. si chiar nu m-am gandit la un tip brunet sau ceva de genul inainte sa adormhee hee

| snAke3 a răspuns (pentru opierdevara):

Eh... detalii laughing