| opierdevara a întrebat:

Hei. Deci, de curand am inceput sa visez seara un baiat de care stiam ca e brunet, dar nu ii puteam vedea fata. L-am visat la mine acasa, la bunicii mei acasa. In ambele situatii eram si eu cu el, noi formand un cuplu. Aseara am reusit sa ii vad si chipul.
Eu ma intreb, ce poate insemna lucrul acesta?
Aa mai am ceva de mentionat. In noapte de pe 6 spre 7 ianuarie mi-am pus busuioc sfintit sub perna si am visat tot un baiat brunet, caruia nu i-am putut vedea fata

Am nevoie de raspunsuri serioase va rog :*
funda

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Deci sa inteleg ca nu ti-ai putut da seama cine e. Stii, in momentul in care crezi prea mult in superstitii gen busuioc sub perna incepe sa apara auto-sugestia. Daca stiai sigur ca daca faci asta vei visa, de exemplu, viitoare ta slujba ar fi existat sansa sa visezi asta. Cel de care pomenesti tu este probabil cineva pe care il cunosti chiar daca nu-l recunosti pe moment, te-a marcat in vreun fel candva.

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Asa se intampla la fete cand pun prosti sub perma laughing incep cosmarurile rolling on the floor)

| opierdevara explică (pentru Zabbyel):

Hahahawinking puteai sa taci