| Elenamiki a întrebat:

Hei. De la un anumit timpul la Facebook imi arata ca chatul este deconectat! de ce? si ce as putea face? sad pe un alt cont nu pot intra sa vad daca arata la fel. dar cand am intrat de pe alt pc nu imi mai arata asta puppy dog eyes de ce oare crying Funda cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| siquic a răspuns:

Pai :
-Poate ca ar trebui sa apesi pe rotita aia din dreapta sus unde sunt toti prieteni si sa il faci online
-Poate merge
-FUNDITA? kiss

| Elenamiki explică (pentru siquic):

Imi arata ca sunt online da imi da dupa chat deconectat I don't want to see

| siquic a răspuns (pentru Elenamiki):

Poate e ceva defect tongue

4 răspunsuri:
| TeodorL a răspuns:

Si daca incerci sa il faci online, nu merge?

| Horvath_Adrian_1998 a răspuns:

Conexiunea la net ai verificato? happy