| anonim_4396 a întrebat:

Hei, de mult timp, adica de cativa ani buni (7 ani cam asa) imi place de un baiat. Suntem colegi. Am trecut prin multe cu el. Adica am fost buni prieteni, dupa din cauza cuiva m-a urat, iar acum suntem BFF. Am incercat de multe ori sa ii zic ca il plac dar mi-a fost frica, ideea e ca imi e frica sa nu rada de mine dupa si mai ales, sa nu mai fim prieteni daca nu place. Tin enorm la el! De multe ori "prietenele" mele iau zis insa am gasit scuze ca sa ma creada ca nu il plac. Sunt sigura intr-un fel ca ma place! Adica, mereu cauta sa vorbeasca cu mine, a vrut sa fim BFF, imi ia apararea, se cearta cu cei care se iau de mine, inainte de scoala mereu zice sa ne vedem mai devreme ca sa mai stam de vorba. Dar tot mi-e frica! Cum sa o fac? Ce sfaturi imi dati? Nu vreau sa il pierd ca prieten!

3 răspunsuri:
| Cristian_Alex_1995_AZfU a răspuns:

Ai Facebook? Punem vorbi acolo si iti zic ca si eu am gen acceas situatie

| Dieneez a răspuns (pentru Cristian_Alex_1995_AZfU):

Nu in schimb am Instagram

| Cristian_Alex_1995_AZfU a răspuns (pentru Dieneez):

E ok