| madaliaelena212003 a întrebat:

Hei
...deci am vb cu un băiat,, si dupa ce am vb mult timp m-a întrebat daca vreau sa fiu împreună cu el...i-am raspuns ca nuu...nu simteam nimic pentru el. Dar acum dupa ce am mai vb a început sa-mi cam placa de el...ma întrebat prima oara daca vreo data nu as putea simti ceva pentru el si i-am zis ca nu...iar acum îmi place de el....in prezent vb cu el si vb mai "rece"cu mine fata de cum vb inaintee...
Ce sa fac? Va rog ajutati-ma...

1 răspuns:
| Kitty a răspuns:

Buna. Trebuie sa ii arati cumva ca ti-ai schimbat schimbat parerea despre el. Poti sa-i spui chiar asa:" uite, acum ne cunoastem mai bine, avem pasiuni commune si ce crezi, mai putem fi impreuna?". In plus, trebuie sa ii arati ca iti place de el. Vorbeste mai mult cu el, discutati despre subiecte mai delicate, intime, despre cupluri in general, ca sa aduci in discutie, incet incet, situatia voastra.