| anamaria82726 a întrebat:

Hei, deci eu sunt in clasa a 10 a si gen faceam dansuri la scoala in clasele mai mici si efectiv am prins o mare pasiune pentru dans atunci încât mi-am pus ore separate.Dar nu stiu n-au fost bani atunci n-am putut sa continui. Mi se pare ca nu mai am nicio șansă acum sa-mi reiau pasiunea, a fost visul meu mereu si mi se pare ca timpul e pierdut. Ce sa fac?

Răspuns Apreciat de Editori
| irina4219 a răspuns:

Pentru a-ti indeplini visul mereu va trebui sa treci de anumite obstacole. Nu te ingrijora, inca exista speranta sa poti dansa din nou. Destinul mereu sfideaza realitatea. Uite ce poti face: ca tot a venit vara, fugi si angajeaza-te undeva ( esti destul de mare ) ca vanzatoare, casiera sau ceva. Cu banii obtinuti iti poti plati cursurile de dans. Doar ai incredere in tine! Iti poti urma visul, crede-ma.

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Salut! happy

Ai avut de trecut peste un obstacol. Nu ai avut destui bani din cate spui. Asta nu este pierdere de timp ci doar nu ai avut posibilitatea sa iti urmezi visul. Nu este vina ta.

De ce spui insa ca nu mai ai nicio șansă? Nu conteaza ce varsta ai sau cate ai pe cap. Cata vreme esti atat de pasionată de treaba cu dansul, nu vad de ce nu ar funcționa. Plus ca, esti in clasa a 10a! Nu esti bătrâna!

Este timp mai mult decat destul. Nu este deloc imposibil. Haide, fugi si inscrie-te!
big grin