| koopman a întrebat:

Salut tpu.Doar ce am inceput scoala si chestii iar la noi in clasa s-a intors o colega care a plecat in clasa a 4a.Am prins-o azi de 2 ori cand se uita la mine si nu stiu de ce? era in timpul orei si nu faceam nimic.Precizez ca eu nu o cunosc,nu am vorbit cu ea deoarece atunci, cand se incepe clasa a 5a se combina clasele si eu am fost din C ea din A si inainte de clasa a 5a a plecat si acum sa intors.Intrebarea estebig grine ce se uita la mine? adica nu sunt impotriva dar daca nu ne cunoastem chiar nu stiu de ce se uita la mine?

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poate ca te-a rescunoscut si nu stie de unde sa te ia, asa cum ai recunoscut-o si tu.

| MisFit20 a răspuns:

Poate aveai ceva desenat pe fata, sau ceva la nas, sau poate ii place de tine. Pe ea trebuie sa o intrebi, ea detine raspunsul nu TPU.