| march a întrebat:

Hei.

Este in legatura cu, calculatorul meu.

Acum cateva luni se stingea odata la 2 saptamani din 2 in doua ore. insa chestia asta tinea doar 2 zile apoi isi revenea si peste cateva saptamani iarasi se stingea 2 zile si isi revenea la loc.

Eu nu am dat prea multa atentie problemei insa. acum se stinge in fiecare zi la vreo 30 de minute dupa ce il aprind si. trebuie sa astept vreo 5 minute ca sa il pot reaprinde la loc. straight face

O fi de la virusi? Eu trebuia sa mi-l reformatez insa tipu` ala care trebuia sa vina avea probleme si.

* Vreau sa mentionez ca, monitorul e ok, l-am luat in Octombrie. cu el sigur nu e nici o problema cu monitorul. cred ca ori vine de la calculator [ are cam mult praf in el. ] ori de la virusi.

Dau funda si voturi!

1 răspuns:
| Mike959 a răspuns:

Este posibil sa fie de la foarte mult praf si sa se incalzeasca foarte tare si sa nu porneasca imediat, daca erau virusi sau alte chestii se repornea sau avea alte simptome:mergea greu, se bloca, dar in niciun caz sa nu porneasca decat dupa 5 minute! Bafta