| maryo238 a întrebat:

Hei! eu am avut un id de mult timp, si pe id'u ala aveam facut si contul pe facebook, eu mi-am facut alt id, dar p facebook e tot ala cumva. am facut ca toate notificatiile astea sa-mi vina pe noul id, da este vreo sansa sa-mi pierd contul de pe facebook? funda!

3 răspunsuri:
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Nu pentru ca poti sa-ti schimbi id de pe facebook si eu l-am schimbat.

| maryo238 explică (pentru Bambicuochiiverzi):

Cum ai facut?

| Bambicuochiiverzi a răspuns (pentru maryo238):

Acol sus in dreapta scrie acasa si langa e o sageata daca pui pe ia iti arata mai multe pune akol setarile contului si unde arata e-mail pune editeaza si scriel pe cel nou si gata.