| AlexandrraGabriella15 a întrebat:

Hei!
Eu am terminat recent clasa a VIII-a și mă pregătesc pentru înscrierea la liceu.Eu sunt din Târgu-Jiu și mi-am depus dosarul la Spiru Haret pe profil pedagogic și am primit că sunt admisă la probele de aptitudini, dar nu știu ce trebuie să fac în continuare. Și cum se calculează media de admitere la liceu pedagogic.
P.s:Vă mulțumesc!❤

1 răspuns:
| eckblume a răspuns:

Https://www.admitereliceu.ro/......ret-tg-jiu - Felicitari! In locul tau as suna/trimite un mail pentru a afla detaliile de la secretariat. Vezi metodologia afisata pe pagina de Facebook a liceului (daca are pagina, desigur).

https://stirileprotv.ro/......dorit.html poate te ajuta ce scrie aici