| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetele! care este mai bunpentru o demechiere completa; servetelel umede demachiante sau laptele demachiant? e adevarat ca servetelele imbatranesc tenul? pup

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu folosesc demachiantul - mi se pare ca imi curata mai bine tenul.

| oanyk a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca laptele demacheant este mai bun, mama se macheaza uneori foarte mult iar lapele demacheant o demacheaza complet in schimb cu servetelele demacheamte mai ramne. In legatura cu chestia ca sevetelele imbatranesc tenul nu ma pot pronunta pentru ca nu stiu.

Sper ca te-am ajutat. Pup.

| SexyFrumushika a răspuns:

Cum vi se pare gama boiten, de la elmiplant/

| SexyFrumushika a răspuns:

Cum vi se pare gama bioten de la elmiplant?

| TheSecretGirl a răspuns:

Lapte demachiant! Servetelele umede imbatranesc tenul. Ai grija la ce folosesti!

| SexyFrumushika a răspuns (pentru TheSecretGirl):

Mersi mult1apropo eu folosesc si crema de fata si gel exfoliant si lapte demachiant de la gama de produse bioten de la elmiplant1cum ti se par?

| TheSecretGirl a răspuns (pentru SexyFrumushika):

Sincer, acum am spus din ce stiam. Nu le am cu machiajul.

| maryyamaryys a răspuns:

Nu, nu e adevarat si mai bun e laptele