| ziggy2002 a întrebat:

Dati-mi Si Mie Niste Idei De Razbunat! FUNDAhappy!

Răspuns Câştigător
| spy2o a răspuns:

Foloseste-ti imaginatia! eu intr-a 6-a i-am murdarit banca unei colege cu branza topitalaughing...ce vremurihappy

14 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Razbunarea e arma prostului!

| Changes a răspuns (pentru benny):

Mi-ai stricat plăcerea, vroiam să o spun eulaughing

| benny a răspuns (pentru Changes):

Am fost mai rapid laughing, dar poti sa o mai zici si tu o data laughing

| Changes a răspuns (pentru benny):

Mai rapid cu un minutlaughing nici nu observasem înainte.

Şi ziggy: Răzbunarea e arma prostului.

| deea1919 a răspuns:

Din curiozitate, cati ani ai?

| Crucified a răspuns:

Sa-i bagi cuiva in anus o lumanare si un morcov rolling on the floor
sa-i scoti ochii cuiva. bleahhhh laughing
sa-i pui piedica pe scari cuiva.
sa pacalesti pe cineva! in loc de o sticluta de parfum, pui benzina rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
electrocutezi pe cineva
pur si simplu eu am mai multe fantezii din acestea de razbunare, dar mai gandeste si tu ce razbunari ai mai putea face!

| benny a răspuns (pentru Crucified):

Esti sadica laughing

| Changes a răspuns (pentru Crucified):

Sunt atât de tâmpite.Cine ar face ceva din ce ai scris tu? Nici tu nu cred că ai încerca.

| Crucified a răspuns (pentru Changes):

In gluma

| Ekcstsy a răspuns:

De razbunat nu sunt. De razbunare poate sunt dar la putinii ani pe care ii ai esti considerat minor si nu se pot divulga.

| sfeklasfekla a răspuns:

Daca are masina toarna-i niste lapte sub un pres si dupa 2-3 zile va mirosi a caine mort in masina mai ales pe caldurile astea

| Mrpegasus a răspuns:

Nu rezolvi nimic cu razbunarea.