| kasandra111111 a întrebat:

Hei fetelor
lamuriti-ma si pe mine va rog de unde stii cand esti racita la burta, stiu ca atunci cand racesti la burta iti vine ca un fel de ciclu dar nu e; de unde stii care e diferenta?
funda!

3 răspunsuri:
| facepalmlol a răspuns:

In ambele cazuri te doare burta, dar atunci cand ai racit, urinezi mai des si pe langa asta o alta diferenta mai e faptul ca nu esti in preajma perioadei.

| Mihaaaa a răspuns:

Pai cand esti racita te doare burata dar nu asa tare cand esti in perioada de ciclu. Ai dureri dar le poti vindeca cu un agocalmin si caldura in zona burii. sper ca te-am ajutat. FUNDA?:*

| Endless00 a răspuns:

Te doare burta rau de tot si nu te poti misca, ai crampe.ia un debridad sau un nurofen...si stai cu fundul p ceva cald sau pune o sticla cu apa calda pe burta.mie imi trece atunci cand stau pe ceva cald. sper sa functioneze si la tine.si nu mai sta cu fundul pe ciment pentru ca de asta racesti! bafta!