| 8Alexandra22 a întrebat:

Hei fetelor numai fete e normal sa iti vina menstruatia de 2 ori pe luna

Răspuns Câştigător
| neekole a răspuns:

Daca e la inceputul si la sfarsitul lunii da. Dar daca ti s-a intamplat sa ai 5 zile si apoi o pauza de 2 si apoi iar, probabil ai racit. Funda?

2 răspunsuri:
| TheG1rl a răspuns:

Pai...nu e normal.dar se poate intampla atunci cand esti racita.sau din cate stiu ai stat in soare.cea cu soarele am patit-o si eu.nu stiu sigur.hmm.Sper ca te-am ajutatbig grin! Bafta! Funda?love struck

| TheG1rl a răspuns:

Nu e normal...dar asa cum zicea si neekole.se poate intampla ca la inceput si sa mai vina la sfarsit...Sau iti poate venii de 2 ori pe luna atunci cand esti racita sau ai stat muult la soare. sper ca te-am ajutat! Baftabig grin Funda?:X