| Coocoolinoo a întrebat:

Hei fetelor! Voi cum sunteti in preajma baietilor?[mai ales daca va place de unul devil] Timide sauu..cam tupeiste?hee hee Eu sunt foarte timidaa si urasc asta x_x! De asta nici nu m`am "combinat" cu baiatul pe care`l placstraight face

Răspuns Câştigător
| D33A_5116 a răspuns:

Buunaabatting eyelashes hmm thinking grea intrebare laughing pai uite eu sunt si timida si tupeista, stiu ee rau sa fii timida blushing mi s-a intamplat si mie din asta am inceput sa fiu mai tupeista in privinta baietiilor, bine nu sunt genul ala de "obsedata" pentru ca nu ee bine, am vazut la mult colege cum sar pe baieti, cum ii pupa..si crede-ma nu le place asta.Eee bine sa fii si timida si tupeista, dar sa nu le combinii pe aman2 in acelasi timp.Fii timida atunci cand te ia in brate [propria experienta] fii tupeista atunci cand vrei ceva de la el smug. Daca te intelegi ft bine cu baietii [ eu asa sunt blushing] si mai bine, glumeste cu ei, radesti, jucativa impreunahee hee kiss.TE pupic happy kiss

5 răspunsuri:
| ellenuk a răspuns:

Asa sunt si eu sad am pierdut multi din cauza asta! nu am avut curajul sa le spun ca imi plac

| FetitzaFrumusik a răspuns:

Stai sa ghicesc, tie iti place de un baiat si nu ai curaj sa-i zici?! Asa am fost si eu.Ai putea sa incepti sa-i dai semne ca il placi, sa vada ca tu ai vrea ceva cu el, incearca sa te apropii de el si sa incerci, ca prima data, sa aveti o prietenie mai stransa apoi sa se ajunga la ce vrei tuh, intelegi? Succes! Daca nu merge nici asa incearca sa afle de la tine si sa-ti faci curaj si sa-i spuiwinking

| Coocoolinoo explică (pentru FetitzaFrumusik):

Mdaa n`am avut curajul mai bine spus..ca acum nu mai am cum sa-i spunoh go on El mi-a aratat in multe feluri ca ma place dar euu..fiind timida n`am avut curaj sa-i zic..asta e happy

| FetitzaFrumusik a răspuns (pentru Coocoolinoo):

Dar macar incearca! Incearca sa-ti faci curaj si sa-i spui totul. Gandeste-te ca poate o sa-l pierzi si cand o sa-l vezi cu altcineva vei suferi, spune-i acum inainte sa fie prea tarziu, hai ca ai sa reusestiwinking happy :*

| denisutza99h a răspuns:

Adauga te rog id meu: haiducdenisutza ca sa putem vorbi doar noi doua si sa nu vada toata lumea ce discutam! Si parerea mea este ca o fata trebuie sa fie cat mai tupeista si mai independenta si cu capu` pe umeri pentru ca baietii sunt doar personajele, dar noi facem filmul!:*>:d