| wazzup7 a întrebat:

Hei fetelor voi spuneti ca nu va intereseaza atat de mult exteriorul pe cat interiorul. pai daca e asa sa vedem cum raspundeti la asta
ar conta pentru voi daca baiatul respectiv ar avea toti dintii in gura, daca ii lipsesc cativa mai simtiti ceva pentru el?
dar vreau sinceritate si nu vreau raspunsuri simple de da sau nu
cam multe pretentii

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multe spun ca apreciaza sufletul baietiilor dar in realitate cand vad unul mai uratel chiar daca e bun la suflet fug de el.

| FelixAndrei a răspuns:

Pana ajungi sa cunosti interiorul treci mai intai prin etapa exteriorului. In concluzie, si la baieti si la fete este cam la fel. Insa la fete este mai complicat, intrucat fetele sunt o enigma mult mai mare, uneori chiar pentru ele insele.

| wazzup7 explică:

Mda
cer raspunsuri de la fete, dar vad ca n.au curaj