| NINAdancer a întrebat:

Hei, imi puteti da niste sugestii de cadouri pentru iubitul meu? practica rugby si e o fire mai dura si uneori prea serioasa.dar e dulcelove struck...va rog, help mee puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un parfum, un ceas, o cana pe care sa fie o poza cu voi 2 (sau cu numele lui ).
Sper ca te-am ajutat. :*

| NINAdancer explică (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Pai ceasuri nu noarta, canita i.am luat si m.am gandit la asa ceva http://www.ideaplaza.ro/......ioare.html am dat deja comanda si trebuie sa imi vina.dar nu cred ca e suficient :-?

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns (pentru NINAdancer):

Ooooo, e superb ceasul :X.Dar daca nu ti se pare suficient pori sa ii mai cumperi un parfum.