| Silvia0cookie a întrebat:

Hei! În primăvara o sa îmi fac buletin și vreau sa știu ceva: am inteles ca nu ai voie cu parul desfăcut sau sa Îți vina pe fata și nu trebuie sa zâmbești în poza. Așa e? E ok dacă îmi las parul pe spate?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Ideea e sa iasa poza cat mai clara. Tu esti tu, deci poti sa vii si cu dreaduri in cap daca asta e look-ul tau, nu poate sa iti impuna nimeni sa ai o anumita coafura.
Uite, de ex cand am fost eu o data sa imi fac buletin, tanti de acolo a cam tipat la mine ca venisem cu bluza alba, parul il aveam blond si fundalul din spate era alb deci iti dai seama ca nu prea se intelege nimic laughing
A trebuit sa imprumut o alta bluza mai inchisa la culoare.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu ai sa zambesti in poza de buletin...

| Deniii6 a răspuns:

Cand mi-am facut primul buletin am avut parul desprins, si nu mi s-a spus nimic. Trebuie sa ti se vada fata foarte mult, daca ai cararea pe mijloc este ok. Poti sa zambesti, nu cu gura pana la urechi rolling on the floor Poti sa zambesti foarte putin, inobservabil, dar dupa ce iti faci buletinul te asigur ca n-o sa-ti mai pesewinking

| plsgoogleIT a răspuns:

Da, eu am o prietena care are buletin si are parul prins in coada in poza