| Incarcare a întrebat:

Hei. La întrebarea trecută, v-am cerut părerile dacă să mă duc sau nu la Next Top Model la anul. Mă voi duce, dar am uitat să mentionez că eu sunt operată de apendicită din luna Mai. Are ceva? Oare mă primeşte cu cicatricea de operaţie? straight face

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Nu stiu de ce o operatie de apendicita sa fie un impediment atat de mare,daca tu ai corpul bun pentru asa ceva. Du-te acolo si incearca-ti norocul, nu ai nimic de pierdut, poate doar de castigat, dar ca sa ajungi intr-adevar in acel show iti trebuie si atitudine, nu doar corp. Succes!

| Dianananahalfpastee a răspuns:

Poi du'te si vezi.

| greysfan a răspuns:

Cred ca te primeste, adica atata timp cat nu este o cicatrice mare happy