| simona2010 a întrebat:

Acum o luna jumate am fost operata de apendicita. Iar acum seara simt iar acele simptome de dinainte de operatie. Am vomitat m-o durut capul si nu pot sta intninsa si mor de burtacrying. Oare s-ar putea sa fi uitat vreo bucata din apendicita acolo? S-au mai intamplat chestii din astea? raspundeti-mi va rog multcrying

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu a ramas o bucata din apendice acolo, dar poti face o complicatie post-operatorie. Trebuie sa te vada un chirurg de urgenta (la camera de garda, primiri urgente).

| yellowalien a răspuns:

Du-te la medic de urgenta! Pote fi ceva serios, o complicatie, infectie, ceva...
noi nu putem decat sa ne dam cu parerea, si asta nu te ajuta la nimic...

| yellowalien a răspuns:

Nu e normal ca dupa o luna si jumatate sa ai asemenea simptome...

| want2bMajestic a răspuns:

Tot ce e posibil