| Clorox a întrebat:

Hei lume, am o problema, de la un timp nu mai merge Youtube, adica sunt pe pagina mea si chestii, dar cand dau pe un videoclip este black screen, dar se aude si ruleaza, dupa ce dau refresh la pagina de vreo 5 ori merge normal! Help!
Si am sters si reinstalat Adobe dar tot asa!
Scuzati categoria dar este urgent!

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Intra in Chrome : scrie in bara de cautare chrome://flags/ apoi apasa Enter dupa care in lista asta lunga cauta Hardware-accelerated video decode si click pe Disable.
Reporneste Chrome si ar trebui sa fie ok acum, eu asa am rezolvat problema.

| Clorox explică (pentru CristianCRS):

Yeah! Merge, mersi mult!

1 răspuns: