| AlexSadik a întrebat:

Hei! m am tot gandit cum as putea s intru in scoala seara in weekenduri sau oricand nu este gardianul (ma refer in scoala in interior) am fost de cateva ori cu prietenii am sarit gardul dar nu puteam intra in scoala fiindca era inchis... as putea sa fur cheile sau sa incerc cu alte chei sau exista vreo chestie prin care deschid usa...ma gandesc ca este palpitand pe intuneric ar fi super in scoala (putin sinistru) si nu numai pentru idiotenii dar poate si ceva fete cine stie (fetisuri idioate) DAU FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| MakeLOveNoWar a răspuns:

Ehhee prietene din pacate nu suntem ca in filmele americane... dar cum in Romania Viata Bate Filmul o sa iti spun o intamplare de-a mea. Intr-o vineri seara dupa ore eu cu inca 3 baieti si 4 fete neam pitit in toaleta dupa ore si dupa ce ne-am asigurat ca femeile de serviciu au incuiat toate usile si alea am iesit din "ascunzatoare" si ne-am facut de cap. da da tu ai ceva cu fetisuri dar nu e chiar asa cum crezi tu de "roz" chestia asta.Totusi viata e facuta ca sa fie traita. Deci traieste-o la maxim.Si da am facut si sex, cu prezervativ desigurhappycat despre iesire, am sarit pe geam si l-am lasat deschishappyasta pe la ora 5 Dimineata