| ElizaAndreea13 a întrebat:

Hei.Ma numesc Andreea si sunt o fata foarte baietoasa,adica imi place sa ma dau cu skate-ul si ma imbrac destul de ciudat.As vrea sa ma port ca o fata normala(normala insemnand o fata care sa se imbrace casual
la scoala si sa se poarte ca o fata normala).Stiu ca e cam stupid dar,daca ma puteti ajuta...voi da Funda!
P.S.:VA ROG SA MA AJUTATI!

Răspuns Câştigător
| Booblees a răspuns:

Chiar nu e nimic rau in asta, fiecare cu gusturile lui. Si eu port skateri ma dau cu skate-ul si am prietene mai " elegante" ca sa spun asa dar baietii din ziua de azi urmaresc fetele cu un stil phunk. Ai putea sa-ti iei o helanca/tricou de culoare rosu inchis/negru/verde, blugi rosii/verzi tot felul de culori tipatoare, skateri si o esarfa roz ca sa scoata in evidenta...Eu una asa ma imbrac si chiar multi imi spun ca imi sta bine. Fii cum vrei tu nu cum vor altii. :*

7 răspunsuri:
| CrazySoursD a răspuns:

Mie imi plac oamenii ca tine, pentru ca si eu sunt la fel! Nu te schimba pentru altii daca asta e motivul schimbarii.

| wforweirdo a răspuns:

Şi ce vrei, să te îmbrac eu?

| Clauvdgg a răspuns:

Cunosc o fata exact ca tine laughing o cheama Andreea si estie skaterita laughing

| allynutsa a răspuns:

Hmm.pai daca tu te simti ok in pielea ta. care ar fi problema!? Fiecare cu silul lui si punct.

| drhotzu a răspuns:

Ok de ce ai vrea tu sa te schimbi?
uite prietena mea este tot ca tine, poate chiar un pic mai baietoasa din cate inteleg (exeptand partea cu skate-ul), si sincer nu as vrea sa o vad altfel si nici nu as putea sa o imaginez altfel... sfatul meu: fii asa cum te simti bine.
dar totusi ma intreb de ce vrei sa te schimbi asa "radical"

| CityOfSatan a răspuns:

E bine ca ai ambitie.Pur si simplu,fi mai finuta, cumpara-ti haine feminine, si inspira-te de la colegele talehappy

| AndreeeexD a răspuns:

Iei cartea fetelor extraordinare.O gasesti in librarii.
Daca esti baietoasa si iti plac asa de mult sporturile te poti inscrie la baschet.Si daca iti place sa te dai cu skate-ul si vrei sa renunti la el date cu bicicleta sau rolele.La comportament poti sa glumesti si sa zici tot felul de intamplari ( adica ce ti s-a intamplat ieri, alaltaieri cum a fost de ziua curare etc.).
Succes!