| justme_2012 a întrebat:

Hei:* maine e ziua unei prietene foarte bune si nu stiu ce carte as putea sa iau...imi puteti recomanda o carte buna pentru adolescenti? mentionez ca implineste 16 anibig grin

Răspuns Câştigător
| Lulu96 a răspuns:

Jane Eyre. Depinde si de gusturile ei.

5 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

Kama sutra

| Scherlit a răspuns:

Daca e genu mai puti si pasionata de adolescenti, vrea sa se autocunoasca si chestii de astea...dai,, Pantalonii calatori".
Daca nu e asa uita-te la rapunsurile de la intrebarea precedenta de a ta si te poti inspira.

| goodandreea a răspuns:

Este o carte foarte frumoasa cu o femeie-pisica dar nu stiu exact cum se numeste...

| nicoletalavinia14 a răspuns (pentru goodandreea):

The nine lives of chloe king?, la asta te referi?

| goodandreea a răspuns (pentru nicoletalavinia14):

Nu.,era ceva de genul "cat women"