| ColorfulRainbow a întrebat:

Hei.
Nu stiu ce am mi-e rusine de lume, de ce crede despre mine, de faptul ca ma judeca si ma inrosesc la fata. Nu vreau sa ma mai gandesc la asta dar parca nu pot sa scot din minte angry. Nu mai suport. Cum sa fiu mai increzatoare?sad Imi doresc mult asta.

3 răspunsuri:
| ElenaZamfi a răspuns:

Inseamna ca esti o persoana sensibila si timida. Nu e ceva ce ar trebui sa schimbi, ai timp destul sa te dezgheti. Asa am fost si eu si mi-a prins bine, la cate fete pitipoance cu tupeu exista tu esti o raritate. Sunt si avantaje crede-ma!

| Delicacy a răspuns:

Numai băgă în seamă tot ce spune lumea, ea vorbeşte multe dar ştie puţine. Dacă tu eşti sigură pe tine, încrezătoare, nu are de ce să-ţi fie ruşine. Dacă cineva are un vocabular mai acid la adresa ta, dă-i una în meclă.

| Ichnat a răspuns:

Tuturor ne este frica de comentariile oamenilor! Dar nu parerea oamenilor ne aduce bani, grija fata de familie, etc. big grin