| Belllla a întrebat:

Hei, o intrebare pentru amatorii seriei filmelor Twilight : are 5 parti : Amurg, Luna Noua, Eclipsa si Braking down 1 si 2.

Pe YOUTUBE am vazut mici filmulete cand Renesmee este mare si este impreuna cu Jacob. Exista si un al 6-lea film de genul?

5 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Nu mai este si al 6 lea, dupa carti cele 5 sunt toate, nu stiu unde am citit ca vor sa continue povestea dar nu cu numele de Twilight, ceva sa-i aduca pe varcolaci si relatia dintre Renesmee si Jacob in primul plan.

| HolyPotato a răspuns:

Nu, seria Twilight s-a incheiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, sunt doar 5 happy

| presus a răspuns:

Nu exista un al 6-lea film, posibil este un trailer la filmul care o sa apara. Le-am vazut pe toate. inca nu se stie cand apare al 6-lea, dar nu prea curand x). Funda?

| Andreea_Elena_Matei_1998 a răspuns:

Nu o sa apara si al 6-lea.Sunt doar 5.
Eu am citit-o mica parte din cartea unde scria ca Renesmee si Jacob vor fi impreuna insa filmul nu cred ca va aparea.SeriaTwilight s-a terminat o data cu Breaking down partea 2-a.