| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Pentru Ziua Stiintei as vrea sa fac ceva proiect...As dori ceva ce sa fie combinatie intre fizica chimie si bio.Imi puteti da niste idei care sa cuprinda aceste materii?(Idei de proiect)

1 răspuns:
| watzzup a răspuns:

Mdaap fa un vulcan si lava o faci din otet si bicarbonat de sodiu sau normal asa pui bicarbonatul si mergi cu el la scoala si acolo pui otetu mai intai testeazal acasa straight face FUNDA? am 10 ani si stiu multe (nu prea) big grin