| alexandraalina46 a întrebat:

Hei plssssst... dati-mi si mie cat mai multe site-uri de jocuri virtuale in afara de :fantage lady popular our world i dressup aa si sa nu fie pe bani aa si dau fundita pentru cele mai multe

2 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Www.king.com :)
e un site foarte frumos, cu diferite jocuri, acolo sunt useri din toata lumea, si te poti juca cu ei:), iar cine kastiga jocul, primeste diamante.intra,fa'ti cont, si ai sa vezi ca iti place;).

| OanaVlad a răspuns:

Club penguin, pandanda, miss bimbo, my baby, metin2 fun, sims, ejocurifete, stardoll ( le scrii la google), www.cartoonnetwork.com