| anonim_4396 a întrebat:

Hei prieteni, salut. Pai as vrea sa rad putin si as vrea sa stiu daca exista tehnici de agatat fete pentru tipii care poarta ochelari de vedere. De curand port si eu ochelari si sunt chiar curios. laughing) FUNDA

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Ma gandesc ca intrebi asta pentru ca te consideri mai putin atragator de cand porti ochelari si ai nevoie de ceva special pentru a atrage atentia unei fete, dar eu ti-as spune ca nu ai nevoie de asa ceva, pentru ca uneori ochelarii pot fi sexy, si pot da un aer de persoana inteligenta. Daca sunt ochelari cu rama frumoasa care ti se potrivesc e perfect, esti gata de agatatwinking

| Andrei9822 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Nu. Adica voiam sa rad in sensul ca nu am nevoie de asa ceva. Si nu folosesc nici o tehnica de acest fel, dar mereu mau amuzat si eram curios daca exista. Dar mersi ori cum.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista tehnici de agatat special pentru cei care poarta ochelari ci DOAR tehnici de agatat!