| Zzzo a întrebat:

Heihappy Prima pagina la word s-a schimbat, adica nu mai apare sub pagina A, text, formele alea... e doar la mijloc o paginahappy Cum sa fac sa revina la forma initaala?tongue mersi >anticipatbig grin< funda

Răspuns Câştigător
| Nothing05 a răspuns:

Atunci incearca sa modifici rezolutia paginii. Vezi ca este o lupa. Cred ca la tine este setata pe 50 %. Da-o pe 75 sau 100 si este OK.

Te-am pupat!:*

| Zzzo explică (pentru Nothing05):

Nu e asa, dar multumesctongue rezolv eu cumva:X:*

| Zzzo explică (pentru Nothing05):

Ee ba da:X multumesc :X am reusithappy

| Nothing05 a răspuns (pentru Zzzo):

Nu ai pentru ce! Ma bucur ca te-am ajutat:*

5 răspunsuri:
| Nothing05 a răspuns:

Ceau! :*

Pai. intra in Word si in dreptul unde scrie File, Edit, View, Insert etc. dai click dreapta. Iti va aparea o lista lunga cu : Standart, Formatting, AutoText etc. Alegi de acolo ce vrei sa iti apara. In dreptul instrumentelor care apar este o bifa. Daca vrei sa le faci sa dispara, mai dai odata click pe ele.

Sper ca ai inteleshappy Daca nu, da-mi un mesaj pe privat:*

| Zzzo explică (pentru Nothing05):

Mda am inteleslaughing dar formatul paginii.nu stiu cum s azic nu mai e cel dinnainte