| eliiiza05 a întrebat:

Hei. Revin cam cu aceeasi intrebare. Credeti ca as sufeti de depersonalizare/derealizare, nu ma simt reala in mare parte a timpului si nu stiu dar cand ies cu cineva afara de exemplu cand vorbesc ceva parca imi aud vocea ciudat, adica nu stiu dar simt ca nu e a mea si parca simt ca vorbesc asa si ca nu ar fi nimeni in jur si ca nimeni nu ma aude. Nu stiu, este de la DDD(depersonalizare/derealizare) sau ar fi altceva ca de ceva vreme ma simt ciudat si foarte confuza si pierduta.

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

E posibil. Si eu am avut si e un sentiment extrem de ciudat

| eliiiza05 explică (pentru Furnicuta000):

Nu stiu, dar e foarte ciudat, putem vorbi mai multe in privat?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru eliiiza05):

Imi pare rau dar nu sunt psiholog si nu pot sa dau sfaturi in privat. Daca vrei sa intrebi ceva specific poti intreba aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai stat prea mult timp singura și nu ai vorbit cu nimeni! Îți recomand să ieși și sa vorbești cu cât mai multe persoane!