| Agapimu a întrebat:

Hei salut, am si eu o mica problema cu telefonul meu, am Nokia, iar cand ma suna cineva ii intra ocupat chiar daca telefonul este deschis, semnal OK, trebuie sa scot cartele de la el de vreo 5-6 ori ca sa mearga. Ce pot sa fac? Funda. Tnx so much

1 răspuns:
| sticks_2956 a răspuns:

Ce coincidenta!laughing...si eu am exact Nokia si reactioneaza la fel, dar nu pentru toate apelurile.Pur si simplu da "retea ocupata"!
Sincer nu am gasit o solutie, totusi ce fac eu...imi cumpar un telefon nouhappy! Bafta!:*