| anonim_4396 a întrebat:

Hei salut.credeti ca este bine ca la 14 ani sa il las pe prietenul meu sa imi bage mana in pantaloni, suntem de un an impreuna si ne intelegem super bine si ne ajutam, pur si simplu simt ca ma iubeste si are grija de mine el are 15 ani. dar faza cu mainile prin pantalonii mei in timp ce ne sarutam m-a pus pe ganduri. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca este prea devreme. Il lasi acum si intr-o saptamana vrea sa umble pe acolo si cu...altceva. Mai copilareste putin, macar 1 an 2.

16 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Nu se poate! Cine iti da tie voi sa folosesti acelasi nick-name ca al meu?! Adminii, nu se sesizeaza? De ce permiteti doua nick-name-uri LA FEL? Trebuie ( atunci cand se inregistreaza) sa spuna " E ocupat, incearca cu altul". Ce m-ai ofticat phbbbbt

cami
| cami a răspuns:

@Dimonu, ba poate ca-i al ei... Dar sa se fi inregistrat si ea cu "cammy". " camitza". " cami 1453"... dar nu intact, stas, neschimbat "cami". straight face... Ce mi-a sarit in ochi cand am vazut intrebarea laughing zic "eu 14 ani, mana-n pantaloni?!"

cami
| cami a răspuns:

Ok. @noname am observat ca nu sunteti una si aceeasi. De ce nu ti-l schimbi? Ea a fost prima...

cami
| cami a răspuns:

1. daca vrei merge, dar nu vrei.
2. puneti "iubitzica_din_arad" si sa vezi ca nu te mai cunoste lumea [ esti vreo celibritate usor de recunoscut?]
3. aici ai fost mai putin stupida, dar tot esti. Daca te-am deosebit eu, asta nu inseamna ca "toata lumea".

Răspuns utilizator avertizat
| andrutski a răspuns:

Eu cred ca e normal, totusi sunteti de ceva timp impreuna. Probabil el considera ca e momentul sa va apropiati mai mult, dar si oliana are dreptate, dupa aia poate va vrea mai mult. Tu il cunosti cel mai bine. Succes!

| apes21 a răspuns:

Ok cami.scuze.nu am stiut ca am acelasi nume ca si tine. mi l-am schimbatwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cami care a postat.de ce esti natanga? nu mana trebuie sa o bage.ci altceva. daca esti gasculita si el e smecher o sa-l lasi sasi bage ce are el mai lung in ce ai tu mai adanc.adica piciorul in wc.si nu mai folosi numele asta. nu este al tau.nu tie rusine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contul linux e al unei prietene a ramas logat pe el. si am lasat un com dar trebuie aprobat.
Ce ziceam. camihappy mai este o fata cu "noname" ca nickname. nu e nimic.
nahhappy ce sa ii faci
Geniile gandesc la fel! nu'i asa nonamesmug?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Camiistraight face
mai este inca una cu nonamelaughingcei care isi fac conturi recente nu stiu utilizatorii.happy de aia e acelasi nume

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu imi apare comangry?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai din 3 motive
1.am incercat dar nu a mers.
2. pentru ca nu vrea sa stie nimeni cine sunt eu si daca imi pun nickname-ul care il vreau isi dau toti seama. de aia am pus nonamehappy fara numehappy a venit pe moment.
( cand zic la toti ma refer la cei care le dau link-ul si sunt catziva)
3. d ce mi l'as schimba?straight face asa am vrut prima oara. asta ar trebui sa ramana. oricum lumea ne deosebestehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In plus e doar un nick name...
nu e o viatahappy

by the way: Erata: *nu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Ei nuhappy crezi ca nu mi-am pus azi cum il vroiam."ann."
2.de ce sa imi pun un nick care nu nici are legatura cu mine? Si nu, nu sunt o celebritate dar cum am mai zis. eu unele intrebari le mai dau la niste prieteni(baieti&fete)happy care nu au cont. si se uita pe site mai mult si la multe dintre intrebarile care le pun sau ce rasp dau nu vreau sa stie ca sunt eu autoarea.
3. nu inteleg ceva. nu se supara"noname" si te superi u?happy daca adminii nu au pus nici o restrictzie deci?happy
si poate pe cami care a pus intreb. chiar o striga prietenii asa. si toti o stiu de cami... acum sa isi schimbe numai ca mai e cineva?

| Chris_2401 a răspuns:

E bine ca macar iti pui intrebarea asta. E prea devreme, mai ai rabdare. Dupa 10 ani de casnicie te vei ruga sa-ti mai bage mana in pantaloni.

| linux a răspuns:

CAmi se intamplahappy
si eu am un nimic la fel cu alta fata "noname" asta elaughing
geniile gandesc la fel
nu; i asa nonamesmug?