| nowar a întrebat:

Hei. saptamana aceasta isi serbeaza ziua de nastere una dintre cele mai bune prietene. Sunt in pana de inspiratieworried,desi as vrea sa ii fac cadou mai mult ceva simbolic ca sa ii ramana ca amintire( avand in vedere ca ii place simplitatea,e energica,prefera iesitul in aer liber, socializarea)thinking Ceva idei?:-\

4 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Propun sa ii faci un fel de aventura sau ceva gen "cauta comoara cu harta X". Sau sa pui biletele prin oras si prietena ta sa le gaseasca si la final sa va gaseasca pe toti intr-un loc frumos. O sa iasa ca aici http://www.surprizewow.com/surprize/aventura-aniversara/

| nowar explică (pentru andru10best):

Merci,imi place raspunsul tau. Este foarte creativa ideea big grin

| Geezgirl a răspuns:

O bratara a prieeteniei sau un tricou cu un mesaj simpatic.

| CNicoleta a răspuns:

Pai, iti spun ce mi-ar placea si mie : fie un tricou personalizat [de preferabil negru si un mesaj profund, dar ca sa arate ca e de la tine], fie un colier cu : moustache sau bufnita :3 Funda?