| ℓDℓ a întrebat:

Bunahappy

Cum as putea sa imi rasfat iubitul? sau sa facem alte lucruri mai nebunatice,nu acelea zilnice,monotone.

(I-am facut masaje, am gatit impreuna, jocuri cu ciocolata etc)

Mi sau epuizat ideile.

cele mai multe si frumoase idei primesc fundita! multumesc:*
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xKathrinexD a răspuns:

Vin rosu, cina romantica intr-o tinuta sexy de a ta si ca in visele oricarui baiat se termina mergand intr-un loc singur care este patul(daca te-aii prins) si il rasfeti in pat. Adica, tu ramai doar intr-un sutien sexy cu danteluta si niste bikiny. Mai perversa fi si tu ca nu te mananca nimeniwinking Nu apelati si la o scula de a-lui ca sa nu se lase mai urat(pentru tinee si sa pui intrebari gen,, Pot ramane insarcinata daca MMM? '' ) SUcces!

| ℓDℓ explică (pentru xKathrinexD):

Am facut destule in pat si facem in continuarebig grin
ce vroiai sa zici cu scula?laughing

| xKathrinexD a răspuns (pentru ℓDℓ):

Au baietii o scula care o folosesc pentru a lasa fete insarcinate. Te-ai prins acum :]]?

| ℓDℓ explică (pentru xKathrinexD):

Ha ha ha
esti culmea
"Nu apelati si la o scula de a-lui ca sa nu se lase mai urat(pentru tinee si sa pui intrebari gen,, Pot ramane insarcinata daca MMM? ''
atunci ai zis sa fiu perversa in pat dar sa nu apelam la o scula deà lui ca sa nu raman insarcinata...
asta inseamna sa nu fac sex?
pai fac..si sunt atenta sa nu raman insarcinata.in fine
ne intelegem ca turcu cu pistolu
mersi oricum :*

7 răspunsuri:
| L0la a răspuns:

happy sau bataie cu apa happy e foarte distractivhappy si amuzant happy sau un picnic in aer liberhappy

| Jolly12 a răspuns:

Hmmm thinking De cand n-ati mai fost la o plimbare in parc seara doar voi 1, schimba`ti mai tot timpul lenjeria intima le place astabig grin Jocuri sexualebig grin Gen leaga`l de maini si nu il lasa de loc sa te atinga o sa inebuneascabig grinFace`ti dragoste pe muzica lenta. Danseaza`i daca te pricei la asta. Vorbeste`i in pat gen spune`i pe nume si ce ai vrea sa iti faca, ii excita.Masaj erotic ai incercat? etc etc etc

| ℓDℓ explică (pentru Jolly12):

Am facut si masaj erotic... si mi-am cumparat tot felul de lenjerii.am dansat de foarte multe ori! alte idei?big grin

| Aicha28 a răspuns:

Ai avut multe idei bune, incearca sa faci o baie cu petale de trandafiri lumanari, si un vin rosu bunwinking.