| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Speram ca ma puteti ajuta cu ceva. Stiu ca un baiat ma place pentru ca flirteaza cu mine, ma gadila, rade la glumele mele proaste etc. Dar am fost recent la el acasa cu niste prieteni la un film si s.a asezat intre alte doua fete. Pe una o tine de dupa gat si ea il tinea de mana. Ei nu se cunosc. Cand tipa a plecat a venit la mine sa ma gadile si sa ma ciupeasca. Ce inseamna? Eu am 16 ani el are 18)

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Eu unul cred ca te place ca o amica mai mult. Esti de gasca si de aceea vrea sa fiti prieteni, doar prieteni banuiesc.
Eu unul cred ca o place mai mult pe acea tipa doar ca te place si pe tine. Momentan vrea sa fiti prieteni si atat.
Asta ori vrea sa-si faca harem personal, dar nu cred ca este genul acela de baiat. (cel putin sper...)
Este doar parerea mea.Cu tine se comporta precum "o partenera de joaca" in timp ce cu acea tipa s-a comportat ceva mai romantic. De aceea cred ca o place pe ea mai mult.
Succes!

-Blytz-

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii place si de tine, dar mai mult de cea pe care o tinea de gat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești doar o a doua opțiune pentru el.

| Rainmaker a răspuns:

Buna elfics!
Si eu cand ma duc la peste, incerc sa-l agat cu mai multe undite! Omul incearca, deh, asta-i natura firii. Daca vrei sa fiti mai mult decat prieteni orienteaza-te catre altul, caci nu pare "firma serioasa". Stii cum este :Cine alearga dupa 2 iepuri, risca sa nu prinda nici unul!