| ralucamaria2004 a întrebat:

Hei.Spune-ti-mi si mie ince sa ma costumez de Haloween.
Costumatii de fete.(Fara printese)

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Uite cateva idei:

1. Vrajitoare
http://www.mujer.ro/......itoare.jpg
2. Vampir
3. Fata din viitor
4. Costum din jocurile foamei *Hunger Games*
5. Cavaler. Why not?
http://i359.photobucket.com/albums/oo33/Dionsama/FSN_SABER2.jpg
6. Vreun personaj preferat dintr-un film /anime.
7. Fantoma/zombie

Bafta!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o printesa.

| Scarbo a răspuns:

Vrajitoare.

| Kandia15 a răspuns:

Am eu idei big grin
1. Papusa ucigasa ( te machezi cu mult rosu, iti pui mult blush in obraji si ii va da un efect misto. Nu uita de carouri. Si poti lua si un ursulet sa il transformi intr-o papusa malefica, ca si tine)
2. Regina frumusetii - nu te lua dupa nume. Iti trebuie sange fals sau fard/tempera. Machiaza-te frumos, si dupa aplica sangele fals, o pereche de gene false ( o geana poti sa o pui imediat sub ochi si sa imprastii rimelul pe sub ochi, are un efect chiar wow). Nu uita de coronita si de o coafura creepy. Iti poti tapeta parul apoi sa iti pui coroana stramb ( sa para mai creepy)
3. Vampir - aici nu mai e nevoie sa spun
4. Fantoma - ai nevoie de un cearceaf doar laughing
Daca vrei altele decat cele enumerate mai sus, utie un site: http : //ideipentrucasa.ro/idei-de-costume-pentru-halloween/ ( fara spatii la inceput).

| ralucamaria2004 explică (pentru Kandia15):

Mersi

| Kandia15 a răspuns (pentru ralucamaria2004):

Nu ai pentru ce happy