| lov3barbie a întrebat:

Hei! Spuneti-mi va rog ce sa fac ca nu pot sa schimb statusul pe mess decat o data pe zi si dupa cand incerc sa il schimb nu se schimbastraight face. Nu inteleg de cestraight face. FUndita:*!

2 răspunsuri:
| Giulia_7179 a răspuns:

Mai bine il dezinstalezi sau si mai bine iti pui windowsul. Deoarece poate ai niste mici virusi care fac ca procesul compului sa se miste mult mai greu. Si tot timpul sa-ti lasi memorie suficienta pe ambele partitii ( C si D ) ca altfel merge foarte greu compul.

| MladenescuG a răspuns:

Probabil de de la mess.incearca sa il reinstalezi. mi s`a intamplat sh mie si am facut la fel sh apoi a mers:d