| Phenomen a întrebat:

Hei happy. Sunt clasa a noua, intru a 10-a si am ramas corigenta pe vara la matematica. Pe 1 voi avea ora cu profesoara in care vom face o recapitulare ( pregatire pentru corigenta ) as avea o curiozitate trebuie nota 5 ca sa trec? Am ramas pe primul semestru cu 3, iar pe al doilea cu 5. Din cate am aflat nota trebuie sa nu fie maai jos de 5 ca sa trec. Help:3 funda.

Răspuns Câştigător
| abcde12345 a răspuns:

O sa iei doua note, una la oral si una la scris si se va face media dintre ele happy ( trebuie sa fie mai mare de 5 )
Mult succes!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Pai cred ca 7.si se face media.7+3+5:3=5

| RedFantasy a răspuns:

Iti trebuie cel putin 5 deoarece nota de la corigenta ramane medie anuala.