| PentruCaRoxanaBabenco a întrebat:

Ați văzut ca in fifa 14 si in fifa 15 este inscripționat in parteade sus pe clădirile din fundal numărul 1914?
In anul acesta a inceput primul razboi mondial
Eu cred ca inscripționată acestui număr are legătura cu illuminati si cu Noua ordine mondial ca semn ca va urma un alt razboi precum cel din 1914-1918 si ca va aduce la putere aceste organizații
Voi ce credeți despre acest număr si despre inscripționată lui?
Dau si funda

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E pus pentru ca asa i-a placut directorului sa fie, sau e inspirat dintr-un stadion real si acum e valabil in versiunea jocului.

| VadTot a răspuns:

Imaginatia ta este foarte bogata!
Si merita 1914 felicitari!

| VadTot a răspuns:

Inca Ceva//apropo dat daca punea

666 Ce ai fi zis atuncilaughing

| PentruCaRoxanaBabenco explică (pentru VadTot):

Daca ar fi fost 666 SATANISM laughing))) Apocalipsa, Anarhia, Calaretii care vestesc Apocalipsă care trec prin fifa laughing))))

| LTAA a răspuns:

Iti recomand sa iti pierzi un sfert de ora din viata privind acest videoclip, aparent needucativ:
https://www.youtube.com/watch?v=Ia9lu_ua_9w
Terminati pierderea timpului in paranoia, cu "iluminatii" si alte prostii similare, sunt inventii! Aveti o imaginatie asa bogata...

| dani2404 a răspuns:

1914 e si la fifa 2010, razor1914, imaginatia ta e prea bogata si vezi lucruri care nu exista, asa a pus creatorul un numar, ca si cum ai desena un triunghi la tabla pentru un exercitiu de mate si ar sari toti, illuminati in sus illuminati in jos.