| PandaCrusher a întrebat:

Hei TPU.
Alaltaieri m-am pus cu un baiat cu 1 ani mai mare ca mine ( eu am 14 si el 15).
El este genul de baiat care flirteaza cu toate fetele, chiar daca este intr-o relatie.
Ar trebui sa fiu geloasa daca l-as vedea cu cu fetele din clasa lui flirtand?
Dau fundita kiss.

2 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Pei daca ti la ele da ar trebui sa fi geloasa dar asa nu cred ca ar trebui. si daca vrei sa fi cu el inkearka sa ii impui atentie cand se da la una intrebare ca kf mei acolo?smug kv de genul poate o sa te intrebe daca vrei sa fi cu elbatting eyelashes

| JadeMallow a răspuns:

Daca il mai vezi flirtand il iei frumushel de munutza shii ii zici:
Ma despart de tine Te dai la toate fetele Voi baietii daca va dati la toate fetele sunteti "smecherii" iar noi fetele daca ne dam la baieti suntem " c**ve.Succeskiss