| Adyy5 a întrebat:

La 1.65 sunt mica de înălțime?

11 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

E destul de bine daca ai undeva pe la 16-17 ani, mai laes ca poti purta si tocuri.

| PainTech a răspuns:

Nu. Esti perfecta.

| GoldenZenith a răspuns:

Depinde și câți ani ai. Poate mai crești. Eu sunt mai mică decât tine ca înălțime, și clar nu mai cresc. rolling eyes

| oglindasultanului a răspuns:

In ro esti medie, pitica daca te duci intr-o tara ca Olanda/norvegia.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu, esti de inaltime medie. Chiar un pic peste media statistica a populatiei feminine din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează ce înălțime ai, contează doar proporțiile.

| Victoria18 a răspuns:

Nu... Nu esti nici mica nici inalta. Esti chiar cum trebuie sa fie o persoana.

| iAMVi a răspuns:

Nu, media la femei cam asta e, maxim 1.70
Si oricum pe urma nu ai mai putea sa porti tocuri laughing

| NellieLovett a răspuns:

Nu, esti peste media inaltimii femeilor de pe glob.Si eu am 1.65.

| Strongerthanyou1 a răspuns:

Si eu am atat! Esti potrivita!

| ririsa a răspuns:

Depinde si de cati ani ai