| anabelisa a întrebat:

Ma gandesc uneori ce bine era daca as fi fost mai mica de inaltime. Uneori, mai ales cand stau cu colegele mele de clasa, observ diferenta de inaltime.Eu am 1.75,dar ma gandesc mereu ce avantaje au fetele inalte.Sunt tot timpul stresata, gandindu-ma ca pot atinge o inaltime prea mare pentru varsta mea.Cum as putea scapa de acesta teama? Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| RaZ4Ing a răspuns:

Pai in primul rand trebuia sa precizezi ce varsta ai. in al 2`lea rand gandeste-te ca fetele inalte pot fii fotomodele. piticele si indesatele nu pot fii acest lucru. fetele inalte atrag baietii mai inalti care sunt basketbalisti sau mai stiu eu ce. ok eu nu am fost atras de o fata inalta da asta e doar in cazul meu si eu am 1, 82 inaltime si am 16 ani laughing deci asa cum arati e perfect nu trebuie sa te plangi. ele poate sunt ofticate pe tine ia gandeste`te mai binewinking big grin Succes in viitor!

4 răspunsuri:
| FreshGirl a răspuns:

O intrebare, cati ani ai? Daca esti la liceu, fii mandra, multe fete ar vrea sa fie ca tine. Gandeste-te cate avantaje ai, o fata inalta este mult mai deosebita ca una mica de statura, fetele inalte au in mare parte o silueta frumoasa, nu depun asa usor si vei fi invidiata de totiwinking. Plus ca orice baiat vrea o fata care sa arate ca un topmodel.

Daca esti la gimnaziu e posibil sa ajungi la peste 1, 80 ori sa ramai asa. Aici din pacate nu sunt asa multe avantaje sad. Daca totusi mai cresti doar putin atunci esti norocoasa ca esti inalta. Ce ai vrea sa ai 1.60 la 18 ani? Eu am 13 ani si am 1.61 si mi-ar placea ca in liceu sa fiu asa inalta dar nu am sanse (am parintii mici de statura)>

Si oricum ai fii, fii fericita si simte-te bine in pielea ta :*

| anabelisa explică:

Am 14 ani.Acum sa vad ce mai ziceti.

| anabelisa explică:

Va rog sa-mi mai scrieti! Dau funda!

| 123456789_4708 a răspuns:

Buna in primul rand eu sunt baiat si nu sunt asa de mare am 1, 65 si mias fi dorit sa fiu mai mare nu cred ca trebuie sati fc griji pentru inaltime pentru ca fetele inalte au mai multe avantaje decat cele care sunt mai mici de inaltime big grin GANDESTE-TE PE VIITOR MAI BN