| HaPpYsAdYoUaNdI a întrebat:

Buna happy cum pot da unui baiat de inteles ca imi cam place de el...el are 15 ani iar eu am 14, suntem prieteni vorbim mai tot timpul si ne alintam stiu ca o sa ziceti ca sunt prea mica dar na, fara raspunsuri la misto :\

Dau funda :*

3 răspunsuri:
| KiLLeR04 a răspuns:

Nu esti prea mica, daca umbla cu tine e clar ca insemni ceva pentru el, daca el e timid ai putea sa faci tu primul pas...inainte sa fie prea tarziu pentru ca poate venii alta sa ti-l fure.

| HaPpYsAdYoUaNdI explică (pentru KiLLeR04):

Pai da dar si eu sunt timida puppy dog eyes

| EvelinaToma a răspuns:

Daca va alintati eu cred ca el deja stie ca tie iti place de el, siii..de-acum lasa-l pe el sa umble dupa tinewinking