| speed18 a întrebat:

Sal TPU.Am si eu o intrebare si am pus-o si ieri dar nu m-am lamurit inca.Deci mai de mult am cunoscut o fata pe net. o vreme am fost prieteni vorbeam normal pe mess. ea era cu cineva atunci.mereu se certa cu acel cineva si imi povesea mie totul eram ca o carte pentru ea imi scria mie totul pe mess ca sa pot sa ii dau un sfat sau sa o ajut cu ceva.intre timp eu m-am atasat de ea asa cand am vazut ca nu are parte de ce ar vrea ea. ea tine mult de tot la baiatu ala pentru ca are niste chesti anume care nu stiu cum sa le zic mi le-a zis pe mess dar sunt greu de explicat aici acum. a trecut timpul... ea o perioada nu a mai fost cu baiatu ala.noi am inceput sa vorbim tot mai mult si pe mess si la tel mesaje etc.ne gandeam cum ar fi daca am fi si tot asa si pe la urma ne-am intanit.am ramas impreuna dar din pacate km o saptamana am fost impreuna.acum ea sa impacat cu baiatu ala mi-a zis ca ii pare rau ca daca stia ca asa se va intampla nu mai facea nimic cu mine.si ma anuntat de mult ca ea pentru baiatul acela renunta la tot. oare sunt blestemat sa nu am parte de cine tin cu adevarat sau e doar vorba de destin? sau poate e doar vina mea? Oare din cauza ca o sunam de 3 4 ori pe zi la intervale destul de mari si seara vorbeam mai mult ca la amandoi ne placea o ora poate 2 credeti ca si asta a afectat cu ceva? Cum sa fac sa o readuc inapoi sa ii fiu pe plac? cine ma poate ajuta si pe mine cu un raspuns la intrebarea asta cat mai bun sa inteleg ce sa fac si daca e ceva de schimbat la mine sau ceva de facut sa fac ceva ii dau funda, si as avea o rugaminte. daca vreti dati add la id-ul meu de mess fin3t3th3baiat_4you si vorbim mai bine pe mess despre intrebarea asta.va multumesc frumos si ink ceva. orice parere e bine venita.

Răspuns Câştigător
| Zara_8585 a răspuns:

Iti voi spune am trecut prin aceeasi chestiehappy pana la urma am sesizat ca acel prieten care imi dadea sfaturi era jumatate din viata mea si s-a intamplat exact la fel... m-am indragostit de pr care imi dadea sfaturi si am fost impreuna ceva timp dupa care m-am intors la celalalt pentru ca ma sacaia in truna. dupa ce a plecat de tot fara sa mai intre pe mess am sesizat cat de mult il iubeam. Spune-i fetei ca s-ar putea sa te piarda si pe tine si sfaturile tale de prieten si daca se poate sa iti mai dea o sansa. Si tu nu mai fi asa de incapatanat sunando pentru ca va crede ca tu crezi ca te inseala... vorbiti cand te saluta ea sau te suna eahappy daca vezic a nu o face saluto tu si intreab-o ce face si incearca sa largesti vorba cand si ea e in toane bune. Si roaga din partea tuturor de pe TPU sa iti mai acorde o sansa!
Succeshappy