| pitikaaa a întrebat:

Am 16 ani si am sanii foarte mici...toate femeile din familia mea au sanii mari, doar eu nu. Cand a fost sora mea la varsta asta avea sanii mult mai mari ca ai mei. spuneti-mi ce as putea sa fac sa imi creasca? Ca mi-e frica ca o sa ramana asa.straight face dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| WhiteTiger15 a răspuns:

Stai linistita ca asa nu o sa ramana in niciun caz. Doar ca tu te dezvolti putin mai greu si probabil ca organismul tau inca nu s-a invatat cu menstruatia. Mai stiu astfel de cazuri asa ca stai linistita. Nu cred ca ai ce sa faci doar sa astepti.winking

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai ce să le faci, sănătoasă să fii!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Implant cu silicon

| paulpetrolistu a răspuns (pentru suntserios):

Ba...tu esti prost? ea vrea sa aiba sanii mai mari si tu ii zici sa isi puna silicoane!

| suntserios a răspuns (pentru paulpetrolistu):

Presupun ca raspunsul tau este unul ironic ca altfel nu inteleg

| paulpetrolistu a răspuns:

Buna! eu nu stiu dar asa se intampla de obicei:nu ramai cu ei mici decat poate pana la 17-18 ani, dupa iti cresc treptat