| Ramo_9106 a întrebat:

As vrea sa stiu daca voi de obicei credeti in vise pentru ca eu am visat acum 2 saptamani cam asa, ca ma uitam pe vizor, si am vazut o tava cu nisip inauntru ca cea de la biserica unde se tin lumanarile si scria pe nisip 19.11.2011 din chei era scrisa data( ca cea de la usa mea, numai ca erau mai multe). Eu de obicei nu dau prea mare importanta viselor dar asta chiar m-a pus pe ganduri. Voi ce credeti, poate insemna ceva? O fi oare vreun semn?

Răspuns Câştigător
| SabsAbina a răspuns:

Eu de obicei nu cred in asa ceva, pana am avut si eu un vis asemanator iar dupa doua zile omul ce lucra la fantana noastra a murit fiindca fantana pe care o facea s-a surpat sh tata incercand sa-l salveze era sa moara sh el, asa ca cred ca ceva se va intampla apropiatilor tai pe 19 fiindca visul meu tot asa era cu nij lumanari intr-un cimitir.in fine, ideea e ca trebuie sa te astepti la orice pe 19, dar nu-ti fa prea multe griji caci unele vise sunt doar nij creatzi ale subconstientului big grin sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Baky a răspuns:

Pai eu cred ca da! ai grija pentru ca nu se stie nici odata!

| TheGeorgeGeo a răspuns:

Stai lin, un tovaras de al meu a visat o umbra neagra care i a spui ca se vor intalni la ora 4 straight face dar nu s a intamplat nimic tongue mergi mai departe :*

| SabsAbina a răspuns:

19 a trecut demult, deci ai patit ceva atunci, sau s-a ti intamplat ceva pe 19?