| xGeoo a întrebat:

Am doar 14 ani, si imi iubesc foarte mult parintii. pentru ca au facut absolut orice pentru a-mi fi mie bine, mereu mi-au cumparat tot ce am vrut, si ma simt foarte datoare fata de ei. Ambii au peste 35 de ani, si nu si-au permis vreodata sa mearga intr-o excursie, ma gandesc ca timpul trece, iar ei nu si-au trait niciodata viata, si au una singura... Ce as putea face pentru a putea sa ii ajut si sa mergem intr-o excursie cu toata familia?
Scuzati categoria, dar cea mai populata
Dau funda sad

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Este de admirat modul în care gândești și la fel și faptul că vrei să îi răsplătești pentru educația minunată pe care ți-au dat-o.
Încearcă să le propui să mergeți cu toții undeva la camping (ar costa ceva mai puțin). Renunță la banii tăi de buzunar, dacă ai, pentru o perioadă. Vorbește cu frații/surorile tale poate te-ar putea ajuta. Sau dacă nu, măcar să puteți merge cu toții la bunici, o după amiază petrecută în familie.
Din păcate, nu poți face eforturi prea mari ca să îi ajuți, însă sunt sigură că gestul tău nu le va rămâne indiferent!

1 răspuns:
| ForeverWarrior a răspuns:

Ar fi o idee pe care eu vreau sa o fac peste vreun an cand o sa am niste bani poate tu poti acum.Iti poti face un cont de youtube daca crezi ca le poti oferi oamenilor ceva util si iti place si tie si daca ai destule vizualizari si destui subscriberi iti poti face parteneriat cu YouTube si castigi bani. Dureaza pana atunci dar cred ca merita.