| anonim_4396 a întrebat:

Am fost plecata in alta tara timp de 8 luni. Fostul meu iubit i-a spus unei prietene sa il contacteze cand o sa ma intorc pentru ca vrea sa imi faca o surpriza. Am vorbit cu el o singura data de cand am plecat si m-a contactat sa isi ceara scuze. Sa ii mai dau o sansa daca vrea sa ne impacam?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric vrea sa se intaorca la tine, poate pentru ca-i singur, sau poate vrea sa obtina niste favoruri...
Un singur lucru iti pot spune: daca relatia voastra nu a functionat, inseamna ca nu sunteti compatibili/potriviti, unul pentru celalalt, si nu va functiona niciodata!
Daca abia ai scapat de el, eu spun sa nu te intorci la ceva dureros si fara viitor, ca nu merita sa innozi o relatie, care te-a facut sa suferi odata.

| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să te întâlnești cu el și hotărăști după dacă o să mai continui relația.